01.09.2020 - 28.02.2021 |
Trojboj žiakov atletických prípraviek - Člnkový beh 4x10m (U12) |
|
Predlžené jesenné kolo |
propozície
|
prihlášky
|
výsledky
|
01.09.2020 - 28.02.2021 |
Trojboj žiakov atletických prípraviek - Člnkový beh 4x10m (U10) |
|
Predĺžené jesenné kolo |
propozície
|
prihlášky
|
výsledky
|
01.09.2020 - 28.02.2021 |
Trojboj žiakov atletických prípraviek - Člnkový beh 4x10m (U8) |
|
Predĺžené jesenné kolo |
propozície
|
prihlášky
|
výsledky
|
01.09.2020 - 28.02.2021 |
Trojboj žiakov atletických prípraviek - Člnkový beh 4x10m (U6) |
|
Predĺžené jesenné kolo |
propozície
|
prihlášky
|
výsledky
|
01.09.2020 - 28.02.2021 |
Trojboj žiakov atletických prípraviek - Odhod medicinbalom (U12) |
|
Predĺžené jesenné kolo |
propozície
|
prihlášky
|
výsledky
|
01.09.2020 - 28.02.2021 |
Trojboj žiakov atletických prípraviek - Odhod medicinbalom (U10) |
|
Predĺžené jesenné kolo |
propozície
|
prihlášky
|
výsledky
|
01.09.2020 - 28.02.2021 |
Trojboj žiakov atletických prípraviek - Odhod medicinbalom (U8) |
|
Predĺžené jesenné kolo |
propozície
|
prihlášky
|
výsledky
|
01.09.2020 - 28.02.2021 |
Trojboj žiakov atletických prípraviek - Odhod medicinbalom (U6) |
|
Predĺžené jesenné kolo |
propozície
|
prihlášky
|
výsledky
|
01.09.2020 - 28.02.2021 |
Trojboj žiakov atletických prípraviek - !BONUS! Beh na 600m (U12) |
|
Predĺžené jesenné kolo |
propozície
|
prihlášky
|
výsledky
|
01.09.2020 - 28.02.2021 |
Trojboj žiakov atletických prípraviek - !BONUS! Beh na 600m (U10) |
|
Predĺžené jesenné kolo |
propozície
|
prihlášky
|
výsledky
|
01.09.2020 - 28.02.2021 |
Trojboj žiakov atletických prípraviek - !BONUS! Beh na 600m (U8) |
|
Predĺžené jesenné kolo |
propozície
|
prihlášky
|
výsledky
|
01.09.2020 - 28.02.2021 |
Trojboj žiakov atletických prípraviek - !BONUS! Beh na 600m (U6) |
|
Predĺžené jesenné kolo |
propozície
|
prihlášky
|
výsledky
|
28.06.2020 |
Detská P-T-S (Nitriansky kraj) |
Nitra |
|
propozície
|
prihlášky
|
výsledky
|
28.06.2020 |
Detská štafetová liga (Nitriansky kraj) |
Nitra |
|
propozície
|
prihlášky
|
výsledky
|
03.03.2020 |
Detské atletické hry |
Šahy |
|
propozície
|
prihlášky
|
výsledky
|
01.02.2020 - 30.06.2020 |
Trojboj žiakov atletických prípraviek - Preskoky cez švihadlo (U12) |
Kdekoľvek |
|
propozície
|
prihlášky
|
výsledky
|
01.02.2020 - 30.06.2020 |
Trojboj žiakov atletických prípraviek - Preskoky cez švihadlo (U10) |
|
|
propozície
|
prihlášky
|
výsledky
|
01.02.2020 - 30.06.2020 |
Trojboj žiakov atletických prípraviek - Preskoky cez švihadlo (U8) |
|
|
propozície
|
prihlášky
|
výsledky
|
01.02.2020 - 30.06.2020 |
Trojboj žiakov atletických prípraviek - Preskoky cez švihadlo (U6) |
|
|
propozície
|
prihlášky
|
výsledky
|
01.02.2020 - 30.06.2020 |
Trojboj žiakov atletických prípraviek - Odhod medicinbalom z kolien vpred (U12) |
|
|
propozície
|
prihlášky
|
výsledky
|
01.02.2020 - 30.06.2020 |
Trojboj žiakov atletických prípraviek - Odhod medicinbalom z kolien vpred (U10) |
|
|
propozície
|
prihlášky
|
výsledky
|
01.02.2020 - 30.06.2020 |
Trojboj žiakov atletických prípraviek - Odhod medicinbalom z kolien vpred (U8) |
|
|
propozície
|
prihlášky
|
výsledky
|
01.02.2020 - 30.06.2020 |
Trojboj žiakov atletických prípraviek - Odhod medicinbalom z kolien vpred (U6) |
|
|
propozície
|
prihlášky
|
výsledky
|
01.02.2020 - 30.06.2020 |
Trojboj žiakov atletických prípraviek - Skok do diaľky z miesta(U12) |
|
|
propozície
|
prihlášky
|
výsledky
|
01.02.2020 - 30.06.2020 |
Trojboj žiakov atletických prípraviek - Skok do diaľky z miesta (U10) |
|
|
propozície
|
prihlášky
|
výsledky
|
01.02.2020 - 30.06.2020 |
Trojboj žiakov atletických prípraviek - Skok do diaľky z miesta (U8) |
|
|
propozície
|
prihlášky
|
výsledky
|
01.02.2020 - 30.06.2020 |
Trojboj žiakov atletických prípraviek - Skok do diaľky z miesta (U6) |
|
|
propozície
|
prihlášky
|
výsledky
|
14.10.2019 |
Detský cezpoľný beh zmiešaných štafiet |
Nitra |
|
propozície
|
prihlášky
|
výsledky
|
18.09.2019 |
Športoviáda 2019 Tlmače |
Tlmače |
|
propozície
|
prihlášky
|
výsledky
|
09.09.2019 |
Detské atletické hry |
Šahy |
|
propozície
|
prihlášky
|
výsledky
|
01.07.2019 |
Novozámocká olympiáda materských škol |
Nové Zámky |
|
propozície
|
prihlášky
|
výsledky
|
10.06.2019 |
Novozámocká olympiáda 2.kolo |
Nové Zámky |
|
propozície
|
prihlášky
|
výsledky
|
10.06.2019 |
Novozámocká olympiáda 2.kolo |
Nové Zámky |
|
propozície
|
prihlášky
|
výsledky
|
13.05.2019 |
2.ročník MINI olympiády - 5boj |
Komárno |
|
propozície
|
prihlášky
|
výsledky
|
30.04.2019 |
Trávnica v pohybe 2019 |
Trávnica |
|
propozície
|
prihlášky
|
výsledky
|